טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בחירת מלון - בנגקוק » בחירת מלון – רחוב Phayathai

בחירת מלון – רחוב Phayathai

רחוב Phayathai הוא הרחוב שבו נמצא ה MBK וממשיך צפונה עד לככר הגדולה והמפורסמת של בנגקוק – Victory Monument. זהו אחד הרחובות המרכזיים של בנגקוק, אזור שוקק חיים ותנועה אך עממי יותר ובעל הילה פחותה  מזה של הרחובות סוקומוויט וסילום. תיירים ישראלים מכירים את הרחוב בעיקר בזכות מלון Asia שנמצא בו וכמובן ה MBK.  דווקא חלק הרחוב שנמצא ליד ה Victory Monument מהווה מוקד משיכה לתיירים אשר רוצים להתגורר סמוך למרכז עם קו רכבת עילית העובר ברחוב אך בעלויות זולות יותר מאשר במקומות מרכזיים אחרים בבנגקוק.

בניגוד לרחוב סילום בו תמצאו בעיקר את אנשי הצוארון הלבן התאילנדיים, בחלק הזה של הרחוב תמצאו יותר סטודנטים ובעלי צוארון הכחול אשר ידם אינה משגת לשלם את המחירים הנקובים ברחובות היוקרתיים. באזור Victory Monument וברחוב Rang Nam הסמוך תמצאו שפע של מסעדות המגישות מאכלים טעימים במחיר שווה לכל נפש וכן בתי מלון במחירים זולים בהרבה מאשר באזורי המרכז היוקרתיים. באזור גם תמצאו פאבים רבים וחביבים המיועדים לקהל צעיר וכן את מועדון הג'אז הותיק והידוע – ה Saxophone. סמוך לכיכר, ממש מתחת לתחנת הרכבת העילית, נמצאת תחנת הוואנים המרכזית של בנגקוק ממנה יוצאים וואנים באופן סדיר לאזורים רבים מחוץ לבנגקוק. 

שלח קישור למאמר "בחירת מלון – רחוב Phayathai"

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider