טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בחירת מלון - בנגקוק » בחירת מלון – רחוב סילום (Silom)

בחירת מלון – רחוב סילום (Silom)

רחוב סילום הוא אחד הרחובות המרכזיים והידועים ביותר של בנגקוק – הרחוב והאזור סביבו תוססים ופעילים במשך כל שעות היום ועד השעות המאוחרות של הלילה. רחוב קוסמופוליטי, מודרני ולב מרכז העסקים של בנגקוק (יחד עם רחוב Sathorn הסמוך אליו) אשר משנה את פניו לקראת הערב לאזור בילוי המושך אליו תיירים ותאילנדים כאחד. על מרכזיותו של רחוב סילום (כמו של רחוב סוקומוויט) מעידה העובדה שהן קו רכבת עילית והן רכבת תחתית נמצאים בו ובסמוך אליו.

רחוב סילום משתרע בין פארק לומפיני ובין נהר הצ'אופראיה והוא אולי הרחוב שמאפיין ומשקף בצורה הטובה ביותר את פניה של בנגקוק – שילוב של בתי מלון מפוארים לצד גסטהאוסים, שווקים רבים ודוכני רחוב לצד מסעדות פאר וחיי לילה תוססים. החלק הפעיל והתוסס יותר של רחוב סילום נמצא בצד הקרוב לרחוב ראמה 4 ובחלק זה גם עוברת הרכבת העילית. בחלק זה נמצא גם אזור פטפונג הידוע הפעיל בשעות הערב והלילה וכן השוק החביב והמפורסם Lalai Sap market ("הכסף נעלם") הפעיל בשעות היום ובו דוכנים שונים ושפע מאכלים וכן מרכזי קניות קטנים. תקצר היריעה מלפרט את מגוון הדברים שיש לרחוב סילום ולסמטאות היוצאות ממנו להציע ורק נזכיר את שני הפאבים הפתוחים המשקיפים על בנגקוק – ה Moon Bar והשירוקו.  תוכלו לקרוא ביתר פירוט על רחוב סילום והאזורים הסמוכים אליו בכתבה אחרת באתר זה.

לסיכום: אזור מומלץ מאד לכולם… ולוותיקים שבתיירי תאילנד הרגילים לאזור סוקומוויט אני ממליץ לנסות פעם לשהות באזור זה.

שלח קישור למאמר "בחירת מלון – רחוב סילום (Silom)"

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider